Pasi u nda nga këngëtari, Murat Boz me të cilin ishte e lidhur për 3 vjet, aktorja e njohur turke Asli Enver, nisni një romancë me aktorin më të bukur turk Uraz Kaygilaroglu, i cili aktualisht luan në serialin “Sefirin Kizi”.

Por siç duket vetëm pas disa takimesh, ata vendosën që secili të ndjekë rrugën e vet.

Aktorja e bukur Aslı Enver, e cila luan në serialin “Babil”, filloi një lidhje të re me Uraz Kaygılaroğlu, pasi i dha fund lidhjes me këngëtarin Murat Boz, por çifti nuk mundi ta gjente lumturinë që kërkonte, shkruan dritare.net

Ata dolën nja dy-tri herë për darkë dhe më pas kuptuan se nuk shkonin me njërit-tjetrin, dhe vendosën të mos vazhdojnë më.dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All