Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj është një ndër personazhet më të përfolura në media kohët e fundit, e kjo që pas ndarjes nga ish-bashkëshorti, Aleksandër Varfaj dhe marrëdhënies me ish-deputetin Mark Frroku.

Kanë kaluar vetëm dy muaj që kur aktorja dhe moderatorja bëri të ditur lidhjen me Frrokun. Disa javë më parë, ajo shprehu dëshirën për t’u martuar me Frrokun, partnerin e jetës dhe biznesit.

Që nga bërja publike e lidhjes, Rudina ndan shpeshherë foto me ndjekësit në Instagram. Sot ka postuar një foto, ku shfaqej gati në të puthur me të dashurin e ri.dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat