Bleona Qereti do ti rikthehet publikut me një tjetër këngë. Prej kohësh këngëtarja i lançon produksionet e saj në SHBA, duke bashkëpunuar me emrat më të mëdhenj. Kënga “Haters” u publikua në shtator të vitit të kaluar dhe tani do të vijë edhe me klip.

Nga fotografitë e publikuara nga vetë këngëtarja shihen momente nga xhirime. Ashtu si jemi mësuar ta shikojmë, Bleona do të vijë seksi, ku shfaqet me një veshje minimaliste me gurë.rtewtr
<
>

Mesa kuptohet, klipi do të ketë në qendër një femër të fuqishme që luan me paratë. Mesa duket ajo i ka dedikuar një vetes së saj, duke u shfaqur si një femër e pushtetshme dhe e pasur, që urrehet, por megjithatë ajo vazhdon shkëlqen. Do të na duhet të presim dhe pak për të parë sesi ka vendosur ta paraqes veten në produksionin muzikor.


Flash Lajme

Më të lexuarat