Moderatorja Rudina Magjistari, për aq vite sa e kemi parë në ekran, asnjëherë nuk na ka zhgënjyer me veshjet që ajo zgjedh pasditeve në emisionin e saj.

Këtë të shtunë, Rudina kishte zgjedhur të vishte pantallona ngjyrë blu dhe jeshile, të kombinuara në mënyrë mjaft elegante me një këmishë po në të njëjtën ngjyrë.

Flokët i kishte të mbledhur, ndërsa kishte veshur dhe një palë këpucë stileto ngjyrë neutrale./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat