Lorik Cana sot përmes një postimi na tregoi se është një njeri i përkushtuar, (jo vetëm me fjalë) ndaj familjes së tij.

Në këtë fillim jave, ai bëri pazaret për shtëpinë, ndërsa në krahë mbante dhe Enkeleidën e vogël, që sapo ka mbushur një muaj.

Këtë herë nuk ishte Loriku që i bënte foto bashkëshortes së tij, një gjë e zakonshme por e kundërta. Rolet kanë ndryshuar.

Tani është ai që bën veprimet rutinë, ndërsa e shoqja shkrep një foto./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat