Ylli televiziv Kim Kardashian, është një nga femrat më atraktive dhe më të njohura në botë.

Falë dukjes së saj, ajo ka arritur të bëjë për vete miliona fansa, duke u bërë një nga personazhet më të ndjekura nga publiku nëpër rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Ajo gjithashtu është nënë e katër fëmijëve bashkë me reperin Kanye West dhe atyre ju kushton kohë vazhdimisht, duke e dëshmuar veten si një nënë e përkushtuar.

Së fundmi ajo ka pozuar përkrah djalit të saj Saint West, duke e dëshmuar edhe njëherë se është një nga femrat më ‘hot’ në botë.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All