Një shpërthim me tritol i ka marrë jetën një personi dhe një tjetër ka mbetur i plagosur rëndë  në një gurore në Krujë.

I plagosur ka mbetur një 48-vjeçar, i identifikuar si Gani Demnushi, ndërsa identiteti i viktimës nuk dihet ende.

48-vjecari është dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë, ku dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All