Kylie Jenner së bashku me shoqen e saj Stassie ndodhen me pushime dhe kanë realizuar një set fotografik bashkë.

Ato kanë pozuar me fustane transparente, duke mos fshehur aspak pjesët e tyre intime. Njëra me rozë e tjera me portokalli kanë marrë gjithë vëmendjen në Instagram, me pozat e tyre provokuese./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat