Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që e ka ruajtur me shumë fanatizëm jetën e saj personale.

Fjala është për këngëtaren Greta Koçi, e cila sa herë që është pyetur për statusin e saj, është deklaruar se është ‘single’ dhe se akoma nuk ka gjetur mashkullin e duhur.

Megjithatë, zeshkania së fundmi ka qenë e ftuar tek emisioni “Rudina”, ku veç projektit të fundit “Lum kush m’ka” ka zbuluar edhe shumë të pathëna tjera.

Gjatë bisedës për jetën private të Koçit, Rudina e ngacmoi paksa duke i thënë se astrologe Meri tha që shenja e Peshores këtë vit duhet të vendosë në dashuri.

“Varej nga ty tha Meri. Se je ti ajo që nuk pranon dhe refuzon. Por këtë vit duhet të vendosësh”, i tha Rudina.

“Këtë vit besoj që jemi në ujëra të mirë”, u përgjigj Greta duke e bërë për herë të parë lidhjen publike, gjë që shpreson t’i realizohen planet.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All