Noizy tregon anën pozitive të izolimit nga koronavirusi.

Për shkak të alarmit të krijuar nga përhapja e virusit vdekjeprurës, edhe artistët kanë anuluar pothuajse të gjitha aktivitetet e tyre, shkruan lajmi.net.

Meqenëse po qëndrojnë në shtëpi, ata po gjejnë kohë që të postojnë vazhdimisht imazhe të reja të tyre si dhe këshilla se si të mbrohemi nga virusi.

Një prej tyre është edhe reperi Noizy, i cili së fundi tha se është një e mirë në gjithë këtë katrahurë që krijoi koronavirusi.

“Tani per ca do zihemi? Ku je me ke je Pse je ska moo, gjith ke shpia me plaken”, ka shkruar Noizy.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All