“Të dua”, thotë Rita në fund të videos
Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Rita Ora përmes një video-mesazhi sensibilizues u ka bërë thirrje shqiptarëve të ndjekin rekomandimet për mbrojtje nga koronavirusi.

“Rrini në shtëpi, lani duart e mos kini frikë”, dhe në fund u drejtohet me “të dua” shqiptarëve artistja e mirënjohur në videon e publikuar në Instagram, transmeton rtv21.tv

Këtë video e ka publikuar edhe kryeministri i Kosovës, Albin Kurti në Instagram.

Në Kosovë janë konfirmuar 15 raste me koronavirus./21Media

View this post on Instagram

Hello everyone!!! I just want to say thanks to the @bbc family and @nicholasgrimshaw for having me on tonights show and supporting my new song #HowToBeLonely ??? It’s going to be a very strange few weeks and months but let all stick together and do what we can. Stay safe, love you all!!! ❤️❤️❤️

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on


Flash Lajme

Më të lexuarat