Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, njihet për pozat provokative, shkruan lajmi.net

Ajo është aktive në llogarinë e saj në Instagram dhe me ndjekësit ndan imazhe nga më të ndryshmet, e duke pasur parasysh gjendjen e jashtëzakonshme ajo nuk po ndalet as tani.

Oriola i ka publikuar tri foto në të cilat shihet e veshur me rroba me ngjyrë të kuqe. Sigurisht se format e saj trupore janë vënë në fokus./Lajmi.net/

View this post on Instagram

In the empire of desert, water is the king and shadow is the queen!♥️ #18th #march

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on


Flash Lajme

Më të lexuarat