Këngëtarja e njohur Tuna ka bërë ‘shaka’ me vajzat që kanë botox.

Përmes një fotografie që ka postuar në profilin e saj në Instagram, Tuna ka ‘supozuar’ se si do të mund të duken ato pas daljes nga karantina.

Kujtomë se ndërhyrje kirurgjike në fytyrë dhe trup kanë edhe shumë femra të estradës sonë./Gazeta Sinjali/


Flash Lajme

Më të lexuarat