Enca ka folur sërish për Noizyn.

Dikur ishin miq shumë të mirë, e më pas Enca Haxhia dhe Noizy i kishin prishur raportet, shkruan lajmi.net.

Mirëpo kjo nuk do të thotë se këngëtares nuk i ka shkuar në mendje që të pajtohet me të.

Nëpërmjet llogarisë së saj në Instagram, vetë Enca e ka pranuar një gjë të tillë.

Kjo përgjigje që ajo ia ka dhënë ndjekësit para të gjithëve, nuk ka se si të mos i pëlqejë Noizyt./Lajmi.net/


Flash Lajme

Më të lexuarat