Këngëtarja Enca Haxhia në këtë kohë karantine po i dedikohet maksimalisht fansave në rrjetet sociale.

Artistja së fundmi ka luajtur përmes Instagramit E kam bërë / Se kam bërë.

E aty kuptuam diçka që nuk na kishte thënë asnjëherë në intervistë.

Enca e konfirmoi se ka pasur marrëdhënie intime me një personazh të njohur publik e madje ajo ka qenë dhe në lidhje.

Mirëpo, vetëm kaq pa dhënë ndonjë detaj se për kë bëhet fjalë.


Flash Lajme

Më të lexuarat