Këngëtarja kishte kaluar 10 vite me të.

Ish i dashuri i këngëtares J.Lo, David Cruz, me të cilin kishte kaluar gati një dekadë ka ndërruar jetë mësojnë burimet e TMZ, përcjell lajmi.net.

Cruz ka vdekur në spital, në moshën 51 vjeçare, pas sëmundjes në zemër, por detaje të tjera nuk janë bërë të ditura nga autoritetet

Cruz dhe Jennifer Lopez i kishin dhënë fund lidhjes në vitin 1994 atëherë kur këngëtarja filloi të marrë famë të madhe.


Flash Lajme

Më të lexuarat