Reperja kosovare Loredana është shfaqur sonte në karantinë bashkë me reperin ZunaËshtë përfolur shumë për një lidhje të mundshme në mes të reperes Loredana dhe reperit Zuna.Derisa Loredana nuk ka folur për këtë gjë, Zuna e kishte mohuar një lidhje të tillë me kosovaren.Mirëpo, disa portale më vonë kishin publikuar një video ku Zuna dhe Loredana shiheshin duke u përqafuar se bashku.Ndërkaq, sonte Loredana ka treguar se është në një dhomë e vetizoluar me Zunën derisa ka postuar këngën që ajo e ka realizuar vetë me të.

“Ti je i imi deri të enjte. Në karantinë kurse ky është në shishe që 45 minuta”, kas shkruar ajo poshtë fotos.

View this post on Instagram

Du bist mein ???? diesen DONNERSTAG 23:59!!!!!In der Quarantäne kurz ne hook in 45min gemacht!!! Checkt die Du bist mein Challenge auf Tik Tok!! Omg ? @kmn_zuna

A post shared by Loredana (@loredana) on


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All