Shqiptarët po korrin sukses edhe në botën e modës.

E këtë e kanë vërtetuar me kreacionet e tyre, emra të njohur nga shoubizi ndërkombëtar jo rrallë herë kanë vendosur të vishen nga dizajnerët shqiptarë për ‘evente’ të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Së fundmi prezantuesja e Puerto Ricos, Joseline Hernandez ka vendosur të vishet me kreacionet e Blerina Rugovës.

Joseline dukej mahnitëse në fustanin transparent të dizajnuar nga Blerina, dhe këtë pamje e ndau me miliona ndjekës në Instagram. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

The universe is Good to Me ?

A post shared by Joseline (@joseline) on


Flash Lajme

Më të lexuarat