Reperi Arkimed Lushaj është tepër aktiv në rrjete sociale, ku herë pas here bën komente ndaj politikanëve dhe njërëzve me poste drejtuese në Shqipëri. Kësaj radhe ka piketuar Ministren e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, duke iu drejtuar me tone ofenduese.

Ndërsa në sfond shfaqet ministrja duke folur për masat e marra ndaj të burgosurve, të cilët do të qëndrojnë tre muaj në shtëpi për shkak të pandemisë së koronavirusit, Stresi nuk i kursen kritikat.


“Injorante femër. Çfarë ministe je ti???? Kush të ka votu ty iher që të rrespektojm vendimet tuaja, shtet i dështum,”- shkruan Stresi, drejtuar ministres Etilda Gjonaj.


Flash Lajme

Më të lexuarat