Dafina Zeqiri ka publikuar këngën e saj të re me titull “Një herë një jetë”, të cilin e ka sjell në bashkëpunim me Cricket, shkruan “Zeri.info”.

Njëjtë nga herët e tjera, diva shqiptare edhe kësaj radhe duket shume unike, ajo në këtë videoklip ka veshur një fustan ngjyrë vjollcë dhe një palë paruke të gjata.

Dafina si të gjithë të tjerët, po qëndron e mbyllur në shtëpi kështu që most të rrezikohet nga koronavirusi.

Më poshtë ndiqni projektin e ri muzikor nga Dafina dhe Cricket me titull “Një herë në jetë”.


Flash Lajme

Më të lexuarat