Duket se Oriola ëshë futur në karantinë së bashku me futbollistin kosovar.

Oriola Marashi është përfolur shpesh herë për lidhjet e saj të dashurisë megjithatë asnjërën prej tyre nuk e ka bërë publike, shkruan lajmi.net.

Por së fundmi modelja e njohur Oriola Marashi po përflitet për lidhjen me futbollistin kosovar Eros Grezda dhe shkaku janë postimet e dyshes në rrjetet socale.

Madje me postimet e fundit kanë lënë të kuptohet se nuk po fshihen më dhe së bashku po qëndorjnë në karantinë.

Fotot e fundit të publikuara tregojnë se ata ndodhen bashkë, në një vend me dëborë që duket nga pamjet e njëjta që kanë publikuar për ndjekësit.

Lidhur me këtë dyshja nuk kanë dhënë prononcim për media mirëpo detajet mbetet të zbulohen së shpejti.


Flash Lajme

Më të lexuarat