Dyshja e njohur, Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda prej kohësh janë  në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes, të cilën u munduan ta mbanin sekret. Mirëpo, paparacët publikuan fotot të çiftit duke i nxjerrë kështu zbuluar.Ditën e sotme Eros ka publikuar një tjetër foto ku vihet re Oriola në sfond, duke konfirmuar kështu lidhjen me modelen e njohur.

Pak ditë më parë Oriola dhe Eros publikuan foto në “Instastory” në të njëjtin vend duke treguar kështu se ndodhen së bashku me pushime.


Flash Lajme

Më të lexuarat