Flisni, shkruani, mos pushoni- mos duroni këtë klase politike, mbi të gjitha mos heshtni, mundësisht të parandalohet shpërbërja e Kombit , që duket sikur e tashmja dhe e ardhmja e tij ka mbetur në dorë të fatit.

  Shpërthimi i aktores kosovare ta këputë shpirtin!

Aktorja Anisa Ismaili shpërthen në lot e mallkime për klasën politike

Aktorja Anisa Ismaili shpërthen në lot e mallkime për klasën politike

Gepostet von Insajderi am Dienstag, 24. März 2020


Flash Lajme

Më të lexuarat