Ka një vit që nuk solli projekte të reja.Ajo mori pjesë vitin e kaluar në festivalin Kënga Magjike dhe që atëherë, Rozana Radi nuk u dëgjua më sa i përket muzikës.


Por, a po largohet ajo nga muzika?
Në një intervistë dhënë për Prive, nga shtëpia e saj, Rozana tregon çfarë ka në plan dhe shumë gjëra të tjera rreth vetes.Ndiqeni videon.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All