Enca Haxhia ka ardhur me një ‘cover’.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia ka vendosur që ta sjell ‘cover’ këngën ‘Perhaps’ të Doris Day, shkruan lajmi.net.

Ajo vjen me një interpretim të mahnitshëm gjersa improvizon me gjërat në kushte shtëpie.

Këtë Enca e bëri derisa po qëndron e izoluar në këtë kohë pandemie.

“ENCA – PERHAPS (cover në izolim) Doja t’ju tregoja një anë tjetër të Encës muzikalisht, që ndoshta se njihni. E incizova dhe xhirova në shtëpi (prandaj masha e flokëve-mikrofon, cover i plotë në YouTube”, ka shkruar këngëtarja derisa e ka prezantuar para ndjekësve edhe një tjetër ‘talent’ të saj duke kënduar./Lajmi.net/


Flash Lajme

Më të lexuarat