‘7. Kogustaki Mucize’ filmi me protagonist Aras Bulut ka thyer rekorde në kinematë turke.

Filmi turk ‘7. Kogustaki Mucize’ që në shqip ‘Mrekullia në qeli’ është duke u pëlqyer jashtë mase edhe nga publiku shqiptar, shkruan lajmi.net.

Në rrjetet sociale është shkruar jashtëzakonisht për këtë dramë që aktorin kryesorë e ka, Aras Bulut, ai luan rolin e një babait me kufizime mendore i cili më në zhvillimin e ngjarjes bëhet shkak i një vdekjeje.

Këtë film nuk e ka lënë pa komentuar as reperi Getinjo i cili ka ndarë një foto në Instagram ku shihet duke përcjellë dramën dhe ka shkruar ‘Jam duke qarë’. /Lajmi.net/


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All