Teksa të gjithë jemi në karantinë, në rrjetet sociale kemi parë shumë sfida. Nga gatimi, fotot e vjetra duket se Alesia Bami ka gjetur edhe sfidën më hot në këto ditë.

Prezantuesja ka vendosur që me letrën higjienike të luaj futboll, por ndryshe nga të gjitha ajo ka luajtur futboll duke e mbajtu topin e letrës në gjoks.“Ka dhe nga këto”- shkruan Alesia Bami, ndërsa e ka shoqëruar me emoji të qeshurash. Shumë e angazhuar duket ajo në këtë sfidë, saqë për të mos e lënë topin të bjeri në tokë, ajo është ulur edhe në gjunjë.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All