Shkurte Fejza është këngntarja shumë e dashur nga publiku.

Ajo gjithmonë ka sjellur për publikun këngë që janë kënduar e dëgjuar për vite me radhë, përcjell ORAinfo.

Shkurta nuk mugon me postime në rrjete sociale sidomos këtë kohë kur ajo dhe familja e saj janë izoluar në shtëpi për shkak të përhapjes së koronavirusit.

Sot, Shkurta ka publikuar një foto e pamja e saj edhe në karantinë ka mahnitur ndjekësit./ORAinfo/


Flash Lajme

Më të lexuarat