1 Prill, ndryshe njihet si dita e gënjeshtrave dhe shumëkush bie pre e tyre.

Për shumicën e qytetarëve kjo ditë është më shumë si ‘dita e politikanëve’.

Edhe reperi Lyrical Son, duket se është lodhur me premtimet e politikanëve të parealizueshme.

Ai përmes një postimi ka uruar për këtë datë kolegët e tij reperë dhe politikanët dhe uroi që të jenë mirë.

“Urime ditlindjen politikanve edhe reperave t’venit…ishalla jeni shnosh e mire”, ka shkruar ai.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All