Reperi i njohur Ledri Vula ka qënë në vëmendje të mediave për lidhjen e tij me Sara Hoxhën.  Pavarësisht se dyshja është munduar ta mbajë të fshehtë lidhjen, ata nuk u kanë shpëtuar dot paparacëve të cilët kanë postuar foto të tyre.



Mirëpo, Ledri ka vendosur ta zyrtarizojë lidhjen ditën e djeshme. Reperi postoi një foto në rrjetin social ‘Instagram’, ku shfaqet me partneren e tij, dhe bashkangjitur  e shoqëronte me një emoj zemër.

Nuk munguan as komentet e shumta të VIP-ave të cilët e uronin me anë të emoj çiftin.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All