Dafina Zeqiri që para disa ditësh publikoi këngën “Një herë në jetë”, sot solli një ‘cover’ të këngës hit “Ready or Not”.

Kënga e kënduar nga grupi hip-hop “The Fugees” vjen si ‘cover’ profesional nga Dafina dhe bateristi Valon Berisha.

Ajo cilëson grupin si më të preferuarin e saj, dhe këngëtaren e grupit Lauryn Hill si artisten që e frymëzoi teksa Dafina rritej vetë si artiste.

Më poshtë mund të ndiqni të plotë ‘cover-in’ e këngëtares. /Prive.al

View this post on Instagram

FUGEES – Lauryn Hill one of my favorite artists whom inspired me allot growing up. Enjoy guys xo

A post shared by ? ? ? ? ? ? (@dafina.zeqiri) on


Flash Lajme

Më të lexuarat