Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, përcjell ORAinfo.

Si të gjithë qytetarët e Kosovës, edhe Leonora është izoluar në shtëpi për shkak të përhapjes së koronavirusit.

E për të kaluarkohën si e izoluar, Leonora ka zgjedhur t’i publikojë në Instastory fotot që nuk i ka publikuar më herët.


Flash Lajme

Më të lexuarat