Këngëtari i mirënjihur, Robert Berisha sot ka dalë nga karantina.

Ai ka qëndruar në Qendrën e Studentëve për dy javë pasi ka ardhur nga Stambolli, përcjell ORAinfo.

Roberti sot e ka dhënë lajmin se e ka bërë testin për koronavirus dhe ka rezultuar negative.

E pasi doli nga karantina, Roberti tha se do të shkojë të kalojë kohën me vajzën e saj e pastaj do të vazhdojë prapë me lidhjet live në Instagram ashtu siç ka bërë gjithë këto ditë sa ka qëndruar në karantinë.


Flash Lajme

Më të lexuarat