NEW YORK, NY - JANUARY 28: Bleona attends the 60th Annual GRAMMY Awards at Madison Square Garden on January 28, 2018 in New York City. (Photo by Dimitrios Kambouris/Getty Images for NARAS)

Shpërthimi i pandemisë COVID-19 e bëri të veten dhe kënga “Haters” e Bleonës nuk ka më shumë se 300 000 klikime ne youtube kurse edhe e fansave nuk janë edhe aq pozitive për të.

Megjithatë, kjo nuk e ka ndal Bleonën për të treguar asetet e saj dhe disa nga fotografitë që janë bërë gjatë xhirimit të klipit.

Fotot Bleona i ka postuar duke bërë thirrje që të shikohet kënga e saj dhe njëkohësisht ka treguar se ajo është në vetizolim shkaku i koronavirusit.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All