Këngëtari i njohur kosovar, Blero Muharremi ka zgjedhur t’i dedikojë mamasë së tij fjalët më të ndjera në ditën e saj të lindjes.

“Mami nuk e di engjujt se ku jetojnë, por diçka është e sigurt që 1 engjëll po e lexon mesazhin tim tani.

Uroj që të jesh mirë mam. Urime ditëlindja dashuria ime”, ka shkruar Blero krah postimit ku shfaqen së bashku me mamanë e tij përqafuar.

Këngëtari nuk ka hezituar asnjëherë t’i shprehë dashurinë publikisht njerëzve të tij më të rëndësishëm, si bashkëshortes, vajzës dhe mamasë.

View this post on Instagram

Mam nuk e di engjujt se ku jetojn Po diqka osht e sigurt qe 1 engjull po e lexon mesazhin tem tani. Uroj qe tjesh mir Mam Urime ditlindja dashuria ime ❤️?

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on


Flash Lajme

Më të lexuarat