Rashel Kolaneci provokon me çdo foto të sajën. Kështu ka ndodhur dhe në shkrepjen e fundit që ka postuar në Instagram. “No make up” ka shkruar ish-velina e Xing me Ermalit, përkrah fotos ku ekspozon dhe një pjesë të gjoksit.

Por fansat duket se nuk i ka pëlqyer kjo dhe menjëherë i kanë vënë në pah tualetin që ka përdorur apo edhe filtrat.Capture-50
<
>

“Mos rrej se je pa make up se të duket komplet rimeli,”– ka komentuar një ndjekëse, ndërsa Rashel Kolaneci ka replikuar duke thënë se është thjesht një laps: “Është laps sysh, për një pikë laps s’besoj se ndryshon gjë, apo e bëni qimen tra thuaj!” “Srzzz no make up?? Por 102939 flitra…”, ka komentuar një tjetër ndjekëse.  Rashel Kolaneci i është përgjigjur se ajo do të donte të ishte në vendin e saj. “Ti do dëshiroje të kishe fytyrën time, dhe jo vetëm!!”


Flash Lajme

Më të lexuarat