Modelja dhe aktorja Arta Elezaj po vazhdon të jetë e vetizoluar në kohë pandemie

Megjithatë, bukuroshës kosovare duket se i ka humbur busulla e ditëve, duke mos ditur në cilën ditë është.

Ajo në një postim në Instagram ka shkruar se vetizolimi ka bërë që ajo mos të dijë se në cilën ditë është.

“E humbur në kalimin e ditëve”, ka shkruar ajo.
Arta, në këtë kohë pa pandemi sigurisht se do të ishte në ndonjë vend ekzotik ku edhe do të tregonte markat e saj të shtrenjta që ajo zakonisht i vesh. /GazetaExpress/


Flash Lajme

Më të lexuarat