Kiara Tito, moderatorja e emisionit “Style Shoë” në ABC Neës, vazhdon të jetë aktive në Instagram, edhe pse është prej shumë ditësh në karantinë.

Bukuroshja publikon shpesh foto në profilin e saj zyrtar të cilat pëlqehen dhe komentohen mijëra herë.

Por patjetër që mes komplimenteve gjenden edhe komente jo fort dashamirëse për moderatoren si më poshtë:

“Po pse përpiqesh të komëntosh Kylie jenner, edhe capition fiks si ajo. Sa jo vetvetja”, i shkruan ndjekësja të cilën Kiara nuk e ka lënë pa përgjigjë.

“E çuditshme është të të kopjoja ty, jo Kylie që inspiron 169 milion njerëz” e pas komenteve të tjera moderatorja e ka quajtur “inatçie të vogël” komentuesen”./albeu.com/


Flash Lajme

Më të lexuarat