Mozzik thotë se reperi meriton shumë.

Janë bërë tash e disa vite që Mozzik i ka dhënë fund lidhjes profesionale me labelin ‘OnRecords’, por ai vazhdon të mbajë raporte të mira me anëtarët dhe ish-anëtarët e këtij grupi, shkruan lajmi.net.

Reperi i cili është duke zhvilluar karrierë jasht kufijve shqiptar, së fundmi ka publikuar një pjesë së këngës së re të Fuegos në llogarinë e tij në Instagram, ku shkruan se ky është njëri nga talentet që meriton shumë.

Kështu ai lë të hapur që në të ardhmen mund të shohim edhe një bashkëpunim mes tyre. /Lajmi.net/


Flash Lajme

Më të lexuarat