Modelja e njohur Emina Çunmulaj prej vitesh jeton në SHBA me dy vajzat dhe  bashkëshortin e saj, biznesmenin e fuqishën Sam Nazarian, e megjithatë ajo nuk nguron të përcjellë ndjekësve thjeshtësinë e saj.Së fundmi, përmes disa postimee në ‘Instastory’ modelja ka treguar se ka mbjellur disa fruta dhe perime në kopështin e banesës së saj, ndërsa tregon se disa prej tyre kanë nisur të rritet dhe së shpejti do të jenë gati për konsumim, ndërsa disa prej tyre ende jo.

23456
<
>

Emina herë pas here tregon se vijon të ruaj zakonet e malësisë dhe mbetet e thjeshtë, pavarësisht se është e martuar me një miliarder.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All