E kujt nuk i mungon plazhi në këto ditë të nxehta…? Moderatorja sportive, Eva Murati, duket se nuk ka duruar, por ka nisur të marrë rrezet e para, në kushte shtëpie.Bukuroshja e cila drejton emisionin e dedikuar “Champions Leagues”, ka pozuar së fundmi me bikini në ambientet e shtëpisë, duke u shfaqur mjaft joshëse.

E ëmbël dhe seksi si gjithmonë, Eva ka postuar 4 foto mjaft përvëluese, duke tërbuar ndjekësit e shumtë në “Instagram”, të cilët i kanë vënë në dukje format bombastike.


Flash Lajme

Më të lexuarat