Gigi Hadid së fundmi ka bërë një ‘tutorial të make-upit’ me grimeren Erin Parson në një Instagram ‘live’, duke aplikuar grimin nën udhëzimet e artistes së famshme.

Dyshja kanë folur për rutinën ditore dhe grimin, teksa në një moment Hadid tregoi sesi shtatzënia e saj ka ndikuar në formën e fytyrës.

Ajo gjithashtu ka folur edhe për operacionet plastike.

Hadid tha që ajo nuk ka vërejtur ndonjë ndryshim të madhnë fytyrë, përfshirë faqet më të plota.

Tweets by alyssabailey


Flash Lajme

Më të lexuarat