Këngëtari Gent Fatali feston sot 26 vjetorin e lindjes. Mes urimeve të shumta nga kolegët, miqtë apo familjarët nuk kishte si të mungonte dhe ai i partneres së tij, Rozafës.Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në krahët e Gentit, ndërsa mbi foto shkruan: Gëzuar ditëlindjen i shtrenjti im.

Këngëtari e pohoi lidhjen me Rozafën dhe së fundmi gjatë një interviste në emisionin ‘Ftesë në 5’. Dyshja ndodhen larg njëri-tjetrit, pasi Genti ndodhet në Prishtinë, ndërsa partnerja e tij në Gjermani.


Flash Lajme

Më të lexuarat