Deklaratat e tij në media gjithmonë tërheqin vëmëndjen.

Dhe e kemi fjalën për këngëtarin Robert Berisha i cili dhe ditën e sotme ka habitur me deklaratën e tij.

Roberti ka postuar një video montazh të Kaney West duke e shoqëruar me muzikë popullore shqiptare dhe shkruan krahas videos se nuk ka pasur kurrë Covid -19 madje nuk ka as tani.

‘S’ka koronavirus, as s’ka pas kurrë.Çohuni more shkojmë në Ulqin’ shkruan Roberti në postim.

Ndërkohë që në botë llogariten mbi 5 milion të infektuar dhe mbi 335 mijë të vdekur


Flash Lajme

Më të lexuarat