Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare Luana Vjollca ka vazhduar që t’i argëtojë fansat e saj me foto të ndryshme seksi nga karantina

Kështu ka bërë ajo edhe të premten pasdite.

Në mungesë të “party”-ve të së premtes, këngëtarja shqiptare është parë sot e veshur thjesht por mjaft seksi në ballkonin e banesës së saj derisa po vazhdon që të jetë e izoluar shkaku i pandemisë COVID-19.

Kjo nuk është hera e parë që këngëtarja bën këso paraqitje seksi gjatë pandemisë, derisa ajo edhe ka punuar duke sjell edhe këngën “Pa panik” që ka më shumë se një milion klikime në youtube. /GazetaExpress/

View this post on Instagram

Afer.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All