Ditën e sotme, vogëlushi i Andrra Destanit dhe Sinan Hoxhës feston 4-vjetorin e lindjes. Sigurisht që ky moment nuk mund të kalonte pa një urim special nga mami Andrra. “E falenderoj zotin për gjithçka kam, por asnjëherë s’do të jetë mjaftueshëm për ty! E di, e ndjej se dielli yt nuk do të shuhet kurrë, por çfarëdo të na servirë jeta unë premtoj të jem me ty pakohë në çdo hap tëndin.

Mos e ndal kurrë vrapin e jetës, për askënd e asgjë…Je në çdo lutje timen, biri im! Të dua sikur mos kishte një të nesërme… 4 vite me ty ishin më shumë se një ëndërr. Gëzuar ditëlindjen, bekimi im i çdo dite”, shkruan Andrra në kolazhin e fotove me Ansin e vogël. Menjëherë ajo ka marrë komente të shumta urimi nga ndjekës, të cilët me siguri janë emocinuar nga fjalët prekëse të Andrrës.

View this post on Instagram

E falenderoj Zotin per gjithcka kam, por asnjehere s’do te jete mjaftueshem per ty! E di, e ndiej se dielli yt nuk do te shuhet kurre, por cfaredo qe te na servire jeta, une premtoj te jem me ty pakohe ne cdo hap tendin.Mos e ndal kurre vrapin e jetes, per askend e asgje… Je ne cdo lutje timen, biri im! Te dua sikur mos te kishte nje te neserme… 4 vite me Ty ishin me shume se nje enderr…Gezuar ditelindjen, bekimi im i çdo dite!❤️ 25.05.2016

A post shared by Aɴdrrα Deѕтαɴι (@andrradestani) on


Flash Lajme

Më të lexuarat