Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, ka gati projektin e ri muzikor të titulluar “Ku mete”, shkruan rtv21.tv

Mirëpo, për ta publikuar këngën e re, Enca ka një kërkesë për ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

Enca ka thënë se nëse fotografia që ka postuar arrin 10 mijë komente projekti “Ku mete” do të publikohet të shtunën./21Media

View this post on Instagram

10.000 komente dhe “KU METE” del te shtunen… ??? Makeup @sagerimakeup Hair @lorel_makeupartist Photo @iljanstermolli

A post shared by ENCA (@enca) on


Flash Lajme

Më të lexuarat