Tayna një nga reperet më të sukseshme në Shqipëri dhe Kosove së fundmi ka postuar një foto në “Instagram”, ku luan me imagjinatën e ndjekësve.

Ajo shihet e veshur me një bluzë portokalli dhe me një dekolte shumë të hapur.

Ajo që tërheq më shumë vëmendje ka qenë mbishkrimi i kësaj foto.

“Bakllavaja për të cilën keni nevojë,” shkruan reperja me plot vetëbesim.


Flash Lajme

Më të lexuarat