Këngëtarja Enca Haxhia edhe sonte ka zgjedhur që të qet në plan të parë në një fotografi gjoksin gjigant të saj, derisa po paralajmëron këngën e saj të re

“Ku mete” quhet projekti i fundit i Enca Haxhiut, të cilin këngëtarja ka paralajmëruar që do ta prezantojë të shtunën, ka treguar sot atë që e tregon gjithë, gjoksin e saj.

Këtë ajo është duke e bërë vazhdimisht kohëve të fundit prej që janë lehtësuar masat kundër koronavirusit në Shqipëri.

Enca kishte paralajmëruar këtë vit disa projekte muzikore dhe një album, por që duket se këto projekte është detyruar që ti shtyjë për më vonë.
Nuk dihet se kënga e re e Encës do të jetë në bashkëpunim me reperen Rina Balaj, apo jo. /GazetaExpress/

View this post on Instagram

King Enca’s Coming ? #kumete @fashionnova @fashionnovacurve fashionnovapartner

A post shared by ENCA (@enca) on


Flash Lajme

Më të lexuarat