Nora Istrefi vërtet është një nga vajzat më seksi të showbizit e ndër më të suksesshmet në karrierën e saj muzikore, por Era sot na i ka hequr paksa vëmendjen nga ajo për ta fokusuar tek motra e tyre e tretë.

Era ka postuar dy foto me motrën e tretë, Nita dhe shkruan se i mungon shumë. Por ajo që vumë re është se Nita ngjan kaq shumë me Kim Kardashian sa mund t’i ngatërrosh shumë lehtë.

Nita ndryshe nga motrat e saj, ka preferuar të qëndrojë larg botës së ekranit. Ajo jeton në Londër prej vitesh

Vite më parë Nita mori pjesë në një videoklip të Erës me titull “A po don” dhe më pas nuk u shfaq më duke shijuar jetën në privatësi.


Flash Lajme

Më të lexuarat